Dzień Babci i Dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków; oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w dniu 13 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie  z okazji tego święta. Licznie przybyli goście – babcie i dziadkowie – mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanym programie artystycznym. Dopełnieniem uroczystego spotkania był poczęstunek przygotowany przez rodziców, oraz  upominki i laurki, którymi obdarowani zostali nasi goście.