Dzień Chłopaka w naszej szkole

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci słodkiego co nieco.

Chłopcy musieli wziąć udział w konkursie o tytuł  ,,Superchłopaka"  w którym szyli, wiązali krawaty, wykazali się znajomością marek samochodów, nazw klubów piłkarskich, zdolnościami kulinarnymi - podając przepis na swoje popisowe danie. Jury w składzie pań nauczycielek, oraz koleżanek uznało jednogłośnie, że wszyscy chłopcy, zasługują na uznanie i tytuł ,,Superchłopaka". Po zakończonych zmaganiach odbyła się szkolna zabawa taneczna, chłopcy i dziewczęta wykazali się wspaniałymi umiejętnościami tanecznymi. Wszyscy doskonale się bawili.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia!