Wycieczka klas I-III do Rzeszowa

21 listopada 2019 roku klasy I-III wybrały się wraz z opiekunami na wycieczkę do Rzeszowa.

Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie, gdzie dzieci obejrzały zabawny film pt. ”Baranek Shaun”. Następnie uczniowie udali się do parku trampolin Fly Park. Na początku jeden z instruktorów przeprowadził rozgrzewkę i zapoznał dzieci z zasadami obowiązującymi w parku, a później już „ hulaj dusza”… Uczniowie próbowali swoich sił w skokach do basenu z piankami, pokonywali tory przeszkód i świetnie się przy tym bawili. Pobyt tam sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijał zainteresowanie sportem oraz uświadamiał dzieciom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. To była bardzo udana wycieczka, dzieci wróciły zmęczone ,ale pełne wrażeń i z uśmiechami na buziach.