Loteria fantowa dla Julki

W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbyła się fantastyczna loteria fantowa, która miała na celu wsparcie 6-letniej Julki Gola.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców udało nam się zorganizować niezapomniane wydarzenie, podczas którego udało się zebrać spora kwotę pieniędzy na pomoc dla dziewczynki. Wszyscy uczestnicy mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, a atmosfera podczas losowania była niesamowicie gorąca i emocjonująca. Wszyscy świętowali każdy wygrany los, ale największym zwycięzcą był oczywiście Julka, która otrzyma pomoc i wsparcie dzięki zebranym środkom. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i przyczynili się do tego, że Julka będzie mogła otrzymać niezbędną pomoc medyczną. Dzięki Waszej życzliwości, solidarności i hojności udowodniliście, że wspólnymi siłami możemy odmieniać czyjeś życie na lepsze. Dziękujemy za udział i wspólnie dokonany dobry uczynek! Jesteście niesamowici!