Konkurs ,,Wielkanocna Kartka” - rozstrzygnięty

Konkurs Wielkanocny to już tradycja w naszej szkole. W tym roku tematem konkursu był ,,Kartka Wielkanocna”.

Uczniowie jak co roku wykazali się kreatywnością, chęcią do podejmowania działań i oczywiście determinacją w dążeniu do celu. Do oceny komisji wpłynęło 36 prac. Konkurs został podzielony na trzy kategorie wiekowe tj. klasa ,,zero”, klasy I-III i IV-VIII. Komisja konkursowa złożona z nauczycieli i pracowników naszej szkoły wybrała najładniejsze i najbardziej pomysłowe oraz pracochłonne i estetyczne kartki. Zadanie okazało się bardzo trudne, gdyż wszystkie prace były przepiękne. Dlatego uznano, że wszyscy biorący udział otrzymają nie tylko dyplomy ale również drobne upominki rzeczowe.

W kategorii klasy ,,zero” – III miejsce zajął Jan Rybiński, II miejsce Julia Kij i Antonina Stobierska i I miejsce Miłosz Krzak i Łukasz Kolis.

W kategorii klas I-III. III miejsce zajęli Albert Chodór i Kinga Fudali. II miejsce Carmen Garbacik a I miejsce przypadło Filipowi Surmanowi i Karolowi Świderskiemu.

W kategorii klas starszych III miejsce zajęła Julita Grochowska. II miejsce zajął Mikołaj Świderski. I miejsce Lena Surman.

Przy okazji szkolnego konkursu Wielkanocnego rozdano upominki i dyplomy dla Carmen Garbacik i Nikoli Stępień za udział w powiatowym konkursie na ,,Ludowe Ozdoby Wielkanocne” organizowanego przez Starostwo Powiatowe i Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Ponadto złożono gratulacje uczniowi klasy I Szymonowi Potępie za wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie pt. ,,Mój Las”, który został rozstrzygnięty w Warszawie. Rozdanie nagród nastąpi 5 maja 2024r.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie zarówno szkolnym, powiatowym a zwłaszcza na szczeblu ogólnopolskim dziękujemy i gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów i chęci do podejmowania wyzwań.