Wyniki konkursu ”Pomóżmy nadziei zakwitnąć: razem pokonajmy depresję”.

W naszej szkole w marcu odbył się konkurs związany z Dniem Walki z Depresją pt.”Pomóżmy nadziei zakwitnąć: razem pokonajmy depresję”.

Konkurs został zorganizowany przez pedagoga specjalnego oraz szkolnego. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy mieli za zadanie stworzyć pracę plastyczną bądź napisać wiersz na temat walki z depresją. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje dzieła przed społecznością szkolną. Dzieci wykazały się ogromnym talentem i wrażliwością w swoich projektach. Po długich naradach nasze jury w końcu wyłoniło zwycięzców. Chcemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom zaangażowania i kreatywności oraz podziękować za przemyślane i poruszające prace. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim działaniom możemy lepiej zrozumieć to trudne zjawisko i otworzyć się na dialog na temat zdrowia psychicznego.