21 marca

W czwartek, 21 marca, obchodziliśmy w naszej szkole dwa ważne wydarzenia - Światowy Dzień Zespołu Downa i Pierwszy Dzień Wiosny!

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły ubrali w tym dniu skarpetki nie do pary. Tym małym gestem chcemy pokazać, że wspieramy i solidaryzujemy się z osobami chorymi. Drugim ważnym wydarzeniem było powitanie wiosny. Symbolicznie rozpoczęliśmy obchody od spalenia "Marzanny". Następnie wszyscy uczniowie szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w wiosennej grze terenowej. Rywalizacja była bardzo zaciekła, jednak fantastyczna zabawa sprawiła że nikt nie przejmował się wygraną bądź przegraną. Kolejne punkty programu to wykonanie klasowych kolaży wiosennych, zagadki muzyczne połączone z mini karaoke, a na zakończenie seans filmowy z popcornem (jak w prawdziwym kinie). Szkoda, że pierwszy dzień wiosny nie może trwać cały rok szkolny .....