I etap konkursu pt. ,,Mój las” rozstrzygnięty!

Dnia 15 grudnia 2023r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Kolbuszowej zostały wręczone nagrody w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodzieży Szkolnej pt. ,,Mój Las” organizowanego po raz XXVII przez Ligę Ochrony Kraju i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa(SITLID).

Jednym z laureatów tego konkursu był uczeń klasy pierwszej - naszej szkoły – Szymon Potępa, który zajął I miejsce w eliminacjach wojewódzkich, w kategorii klas młodszych I-III . Wykonał pracę plastyczną do tematu ,,Co można zrobić z drewna?”. Uczeń w bardzo ciekawy sposób przedstawił temat, łącząc przy tym różne techniki plastyczne. Pomimo dużej ilości prac – udało się! Teraz praca  Szymona powędruje na eliminacje Ogólnopolskie do Warszawy. Trzymamy kciuki i zachęcamy pozostałych uczniów do licznego udziału w konkursach.