Wycieczka klas 0-3

3 października 2023 r. uczniowie z klas 0-3 wybrali się na wycieczkę szkolną do Wioski Appaloosa.

Był to bardzo udany wyjazd, pogoda dopisała na całego. W wiosce uczniowie uczestniczyli w lekcji przyrodniczej  oraz w warsztatach pszczelarskich, podczas których samodzielnie wykonali woskowe świece. Dzieci wykonały także piękne, ekologiczne torby, które samodzielnie ozdobiły rysunkami. Podczas pobytu w wiosce uczniowie uczyli się strzelać łuku oraz mieli okazję spróbować swoich sił w jeździe konnej. Zamiast obiadu były pieczone kiełbaski z ogniska. Dużą popularnością cieszyły się leśne hamaki, domki , sprzęty sportowe, kąciki tematyczne, w których uczniowie aktywnie spędzali czas, jak i również odpoczywali. Był to wspaniale spędzony dzień.