Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po roku wytężonej pracy 23 czerwca 2023 r. nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.

O godzinie 9.30 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie  Pan Dyrektor przywitał zgromadzonych i zaprosił wszystkich na część artystyczną. Uczniowie klasy ósmej za pomocą wierszy i piosenek wspominali lata spędzone w murach szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Miłą niespodzianką dla absolwentów był występ kolegów z klasy szóstej.  Następnie nastąpił długo wyczekiwany moment – wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję. Po spotkaniu ogólnym uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami  do sal lekcyjnych.