Gminny Konkurs pt. "Miejsca, które ukochał św. Jan Paweł II" oraz Gminny Konkurs Muzyczny piosenki religijnej pn. "Totus Tuus"

7 czerwca w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Niwiskach ogłoszono wyniki w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Hucinie. Na Gminny Konkurs pt. "Miejsca, które ukochał św. Jan Paweł II"

wpłynęło przeszło 55 prac ze wszystkich szkół gminy Niwiska w kategoriach klas I - III oraz IV - VII. Wystawę prac można oglądać w kościele parafialnym w przedsionku.

Tego samego dnia odbył się Gminny Konkurs Muzyczny piosenki religijnej pn. "Totus Tuus", organizowany przez Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Hucinie oraz Parafię pw. św. Mikołaja w Niwiskach.
Wystąpiło 8 solistów oraz 11 zespołów w kategoriach klas I - III oraz IV - VIII. Grand Prix konkursu zdobył Jan Kosztyła z kl. IV ze Szkoły Podstawowej z Niwisk. Gratulujemy.