Dzień Postaci z Bajek

4 listopada, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Postaci z Bajek.

Jest to międzynarodowe święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney'a.
W tym dniu, zarówno uczniowie jak i nauczyciele mieli za zadanie przebrać się w swoją ulubioną bajkową postać. Jak zawsze, uczniowie naszej szkoły nie zawiedli i cała szkoła zamieniła się w bajkową krainę.
Podczas szkolnej akademii, uczniowie rozpoznawali bajkę po utworze muzycznym, oraz pozowali do zdjęć niczym rasowi modele i modelki.
Samorząd Uczniowski gratuluje wszystkim kreatywności i życzy,  aby dziecięca radość pozostała z Wami na zawsze.
Na koniec cytat z bajki pt. "Mulan", niech będzie dla nas wszystkich myślą przewodnią: "Uwierz, że możesz, a wtedy to zrobisz"