Wycieczka kl 4-8 do Wrocławia

W dniach 19-21 października uczniowie klas IV-VIII pojechali na wycieczkę szkolną do Wrocławia w ramach programu "Poznaj Polskę".

Podczas wycieczki do stolicy Dolnego Śląska uczniowie mieli okazję zobaczyć Stadion Śląski, Muzeum Narodowe, Halę Stulecia, Hydropolis, widok na miasto z Sky Tower,  Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, Stary Ratusz oraz Rynek, a także wrocławskie zoo. Wszystkim atrakcjom towarzyszyli wykwalifikowani przewodnicy, którzy z ogromnym zaangażowaniem pozwolili naszym uczniom odkryć magię wrocławskich atrakcji. Oprócz zwiedzania, uczniowie zacieśniali więzy przyjaźni podczas wspólnych posiłków, noclegów oraz zabaw. Pogoda również nam sprzyjała, codziennie było ciepło i słonecznie.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne szkolne wycieczki!