15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki

- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Jak co roku, uczniowie mieli na sobie ubrania w kropki i z kropką w roli głównej. Samorząd Uczniowski zorganizował również konkurs klasowy na wymyślenie jak największej liczby przedmiotów w kropki. Trzeba przyznać, że pomysłów naszym uczniom nie brak. Zwłaszcza młodszym rocznikom, które wiodły prym w zajęciach z kreatywności. Najwięcej przedmiotów w kropki wymyślili uczniowie z klasy trzeciej, tym samym zdobywając I miejsce na podium. Tuż za nimi, na miejscu II uplasowała się zerówka. Ostatnie miejsce na podium, III, zdobyła klasa druga. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy niezmierzonych pokładów kreatywności na co dzień, zwłaszcza w życiu szkolnym ;)