Kochana Babciu, Kochany Dziadku

21 i 22 stycznia obchodzony jest ,,Dzień Babci i Dziadka”. W tych dniach Babcie i Dziadkowie mogą spodziewać się upominków, życzeń, wierszy i piosenek od swoich wnucząt.

Z tej okazji zwykle w szkołach uczniowie przygotowywali akademię dla swoich Dziadków. W tym roku podobnie jak w poprzednim wspólne świętowanie dziadków i wnucząt nie jest niemożliwe z powodu epidemii. Pomimo przeciwności losu nasi uczniowie postanowili uczcić pamięć i przekazać swoją wdzięczność Babciom i Dziadkom w programie słowno-muzycznym, który z pomocą nauczycieli nagrali.

W imieniu wszystkich uczniów i pracowników szkoły zapraszamy Naszych Kochanych Dziadków do obejrzenia przedstawienia przygotowanego specjalnie dla Was  z okazji Waszego święta.

Ponadto składamy Wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pogody ducha, radości i spełnienia marzeń. Jednocześnie pragniemy podziękować za wsparcie, mądrość i życiowe doświadczenia, jakie przekazujecie wnukom.

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka do wnucząt.