Pasowanie na ucznia

28 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia.

Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły. Podczas występu pierwszoklasiści wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności. Jednak najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością było ślubowanie. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor pasował każde dziecko na ucznia. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.