Dzień Nauczyciela

Dnia 15.10.2021r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Hucinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej przedstawili program artystyczny dla wszystkich pracowników szkoły.

Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.
Każdy z  nauczycieli otrzymał słodki upominek.

Na zakończenie akademii głos zabrał p. Dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do swoich klas.